Megamok 4009 Old Oak Brown

nieuw
Vanaf € 179,90
Op voorraad
Kleur: Bruin
Laatste paar
  • Voor 16:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzenden en retourneren binnen 14 dagen
  • Veilig achteraf betalen mogelijk
  • Kies zelf je bezorgmoment

Over dit product

Een hippe basic!

MAG Megamok 4009, deze editie in trendkleur Old Oak Brown is uitgevoerd in Heritage leer. Dit gepoetste runderleer heeft een authentieke uitstraling en een levendig 2-kleurig effect. Het leer leeft met je mee: door het gebruik komt het nog meer tot leven en krijgt het steeds meer een 'vintage charme'. Met deze stoere workerboot ben je helemaal 'on trend'. 

Deze boots lopen niet alleen geweldig, maar zorgen er ook voor dat jij je geweldig voelt. De zachte gewatteerde toprand en de zachte tong zorgen voor een perfecte aansluiting op je onderbeen. Dankzij de vetersluiting is de schoen gemakkelijk passend om je wreef te maken en met de rits aan de binnenzijde kun je de boots snel aan- en uitdoen.

Deze boot in "workerstyle" geeft precies wat je van MAG mag verwachten: Geweldig lopen op schoenen met lef en karakter. De stevige Megamok zool en het zachte voetbed zorgen ervoor dat je eindeloos kunt lopen. Het sterke maar zachte leer zorgt voor een comfortabel en luxe gevoel aan je voeten. Eenmaal aan, nooit meer uit!

Eigenschappen Megamok 4009 Old Oak Brown

  • Gemaakt van gepoetst runderleer met authentieke uitstraling en levendig 2-kleurig effect 
  • Rits aan binnenzijde
  • Uitneembaar voetbed
  • Voering is chroomvrij, ademend, antistatisch en antibacterieel
  • Ambachtelijk en verantwoord geproduceerd in Portugal
  • Voor het onderhoud en bescherming adviseren wij ze regelmatig in te sprayen met Collonil Carbon Pro Spray
  • Verkrijgbaar in diverse uitvoeringen
  • Valt normaal, we adviseren je om je gebruikelijke maat te bestellen
Product eigenschappen
Art. nr 4009 Old Oak Brown
Kleur Bruin
Pasvorm Standaard
Uitneembaar voetbed Ja
Kleur zool Amber
Materiaal Glad Leer
Size fit normal
Gemaakt in Portugal