Megamok 4015 Black

nieuw
Vanaf € 219,90
Op voorraad
Kleur: Zwart
  • Voor 16:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzenden en retourneren binnen 14 dagen
  • Veilig achteraf betalen mogelijk
  • Kies zelf je bezorgmoment

Over dit product

'The return of a classic'

Megamok 4015, roemrucht in de jaren '90, is nu terug in een moderne versie. Deze hogere, 'kuitlaars-versie' van de klassieke Megamok heeft 13 eyelets (veterogen) en een schachthoogte van 21 cm. De extra hoogte maakt hem extra stoer en benadrukt het 'MAG-karakter'. Onmiskenbaar, laarzen met lef en karakter.

De uitvoering in Black (zwart) is gemaakt van stevig volgeverfd 'Flex' leer. Dat betekent dat de kleur door de hele dikte van het leer zit. Flex leer is gemakkelijk te onderhouden. Erg gemakkelijk als je de schoenen vaak en in verschillende omstandigheden draagt. 

De boots zijn dankzij de rits aan de binnenzijde gemakkelijk aan- en uit te trekken. Dankzij de vetersluiting is de laars gemakkelijk aan je kuit aan te passen.

De Megamok 4015 is, geheel volgens de MAG-traditie, met de hand gemaakt volgens de originele mocassin maakwijze waardoor ze als een sok om je voet aansluiten. Eenmaal aan, nooit meer uit!

Eigenschappen Megamok 4015 Black

  • Gemaakt van soepel en stevig flex leer
  • Echte traditionele handgestikte mocassin constructie
  • Lange rits aan binnenzijde voor gemakkelijk aan- en uittrekken
  • Schachthoogte 21 cm
  • Kuitwijdte (gemeten op 21 cm schachthoogte): 31 - 36 cm
  • Uitneembaar voetbed
  • Voering is chroomvrij, ademend, antistatisch en antibacterieel
  • Ambachtelijk en verantwoord geproduceerd in Portugal
  • Voor onderhoud en bescherming adviseren wij om het leer regelmatig te behandelen met Collonil Carbon Pro Spray
  • Valt normaal, we adviseren je om je gebruikelijke maat te bestellen.
Product eigenschappen
Art. nr 4015 Black
Kleur Zwart
Pasvorm Standaard
Uitneembaar voetbed Ja
Kleur zool Zwart
Materiaal Glad Leer
Size fit normal
Gemaakt in Portugal